Aktualności

Nowa strona Ośrodka na Nowy Rok

Nowa strona Ośrodka na Nowy Rok

Aiparthenos_orantaSzanowni Państwo, z radością pragnę Was poinformować, iż oglądacie nową stronę Ośrodka Rekolekcyjno-Wypoczynkowego Księży Marianów na Cyrhli w Zakopanem.

Ufam, iż ta odsłona zachęci Was do odwiedzania nas. Ośrodek jest czynny cały rok, również w okresie świątecznym. Usytuowanie w tak pięknym, cichym i czystym miejscu na pewno może być zachętą do skorzystania z naszej oferty i dobrego wypoczynku, do spotkania z Bogiem i życzliwymi ludźmi. Ośrodek był wyremontowany w 2011 roku i ciągle staramy się o to, by był miejscem w którym każdy dobrze się czuje.

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi do tej prezentacji albo co do funkcjonowania Ośrodka, proszę podzielcie się nimi z nami. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie wszystko można przedstawić na stronie internetowej i że nie wszystko jest doskonałe ale obiecuję, iż zrobimy wszystko aby sprostać Waszym oczekiwaniom.

W Nowym 2015 Roku życzę Wam wszystkiego co najlepsze od Pana Boga i od ludzi. Niech się Wam darzy z życiu małżeńskim, rodzinnym, zawodowym, w nauce i odpoczynku. Osobom duchownym przybywającym do nas życzę również wzrastania w łasce Bożej oraz wiele sił i entuzjazmu do świadczenia życiem i słowem, że Bóg jest pośród nas i kocha swoje dzieci.

Niech Was wszystkich Bóg błogosławi a ja ze swojej strony obejmuję Was codzienną modlitwą i z serca błogosławię.

Ks. Piotr Fedorowicz, marianin
Dyrektor Ośrodka